Dodany: 2011-09-16 10:03:55
 

Czy nauka jazdy jest drogaCoraz większa liczba powstających szkół nauki jazdy takich, jak nauka jazdy poznań sprawia, że placówki z większą dbałością dążą do pozyskania klienta. Tym samym stosują więcej sztuczek, polegających zwłaszcza na konkurencyjnych cenach kursów, bogatym systemie zniżek dla uczniów, studentów, osób starających się o dwie lub więcej kategorii prawa jazdy.

 

Szkoły, aby sprostać wymaganiom kursantów oferują, podobnie jak nauka jazdy poznań, płatność ratalną za kurs. Sytuacja rynkowa zmusiła wiele szkół do promocji i obniżek cen w ramach pozyskania większej ilości potencjalnych kursantów. Nie można zatem wysuwać stwierdzenia, że nauka jazdy jest droga. Niektórzy ludzie uznaliby, że 500 zł za prawo jazdy to wygórowana cena, natomiast dla innych zapłacenie około 1000 zł nie jest problemem, więc punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Wiele młodych osób pracuje w wakacje, aby zarobić na swoje upragnione prawo jazdy i dzięki temu potrafią docenić wagę pieniądza i tym samym zdobyte na kursie umiejętności, wykazując się później odpowiedzialną jazdą.

 

Obiektywnie, zwracając uwagę na rosnące ceny w sklepach spożywczych i malejące na rynku szkół nauki jazdy takich, jak nauka jazdy poznań, można wysunąć stwierdzenie, że nauka jazdy nie jest droga.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czy nauka jazdy jest droga
Nick: