Dodany: 2011-11-30 08:54:30
 

Egzamin praktyczny na placykuZanim podejdziemy do egzaminu państwowego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego będziemy musieli nauczyć się w szkole takiej, jak nauka jazdy kraków teorii, a także praktyki, czyli jazdy na placyku, manewrów na placu manewrowym i jazdy po mieście i w terenie.

 

Środkową i jednocześnie drugą fazą egzaminu na prawo jazdy jest egzamin praktyczny na placu manewrowym. Szkoła nauka jazdy kraków posiada wykwalifikowanych instruktorów, którzy są w stanie nauczyć każdego kursanta jak właściwie należy poruszać się po placu manewrowym. Oczywiście nauka jazdy kraków nauczy wykonywania wszystkich manewrów, jakie będą na egzaminie państwowym. Egzamin praktyczny na placyku to przede wszystkim precyzja oraz dokładność.

 

Egzaminatorzy sprawdzą czy potrafimy podjeżdżać pod górkę na zaciągniętym ręcznym hamulcu. Będziemy także jechali po łuku do przodu i następnie do tyłu. Precyzja jest ważna, ponieważ nie możemy podczas tego manewru dotknąć linii oraz pachołków. Możemy spodziewać się także, że na placu manewrowym zostanie sprawdzona nasza umiejętność włączania świateł oraz sprawdzania poziomu oleju silnikowego..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Egzamin praktyczny na placyku
Nick: