Dodany: 2012-04-11 14:14:36

 

Bezpieczna prędkośćWielu kierowców twierdzi, że ich bezpieczna prędkość to taka, w której dobrze się czują za kierownicą i nie uważają, żeby stwarzali zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Problem jednak w tym, że to co sądzą o sobie kursanci szkoły nauka jazdy kraków jak i doświadczeni kierowcy to jedno, a to co jest prawda to zupełnie coś innego.

 

Nauka jazdy kraków twierdzi, że aby w pełni móc bezpiecznie poruszać się po drogach, każdy musi przestrzegać zasad i oznaczeń, w tym również tego oznaczenia, które określa tak zwaną maksymalną, bezpieczną prędkość z jaką możemy poruszać się w danym miejscu, na danej drodze i w danych warunkach atmosferycznych.

 

Nauka jazdy kraków jako szkoła – uczy swoich podopiecznych, by nigdy nie dawali się ponieść poczuciu własnego doświadczenia i swojej niezawodności, gdyż może się to okazać bardzo zgubne, zwłaszcza, kiedy okaże się, że bezpieczna prędkość oznaczona znakiem 40 kilometrów na godzinę to nie tylko wymysł drogowców, ale również ostrzeżenie, gdyż zakrętem jest niebezpieczna droga, bądź nawierzchnia nie jest tak bezpieczna jak się może nam wydawać. Nauka jazdy kraków przypomina więc swoim kursantom by zawsze przestrzegali zasad i bezpiecznej prędkości jaka jest oznaczona znakiem..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Bezpieczna prędkość
Nick: